Twisted Minds Index du Forum Twisted Minds
Forum de la Guilde Twisted Minds sur World of Warcraft Hyjal-EU Alliance

FAQFAQ   RechercherRechercher   MembresMembres   GroupesGroupes   S’enregistrerS’enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 

Nu Imi Apare Lista De Chat Pe Facebook

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Twisted Minds Index du Forum -> Public -> Taverne
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
deanana

MessagePosté le: Mer 10 Jan - 17:02 (2018)    Sujet du message: Nu Imi Apare Lista De Chat Pe Facebook Répondre en citant

Nu Imi Apare Lista De Chat Pe Facebook
> DOWNLOAD

Jump toSections of this pageAccessibility HelpPress alt + / to open this menuRemoveTo help personalize content, tailor and measure ads, and provide a safer experience, we use cookies. 2017 la 23:59 Poti recupera convorbirile tale de pe facebook. primesti o copie la tot ce ai postat ce ai scris, mesaje.Rspunde Veronica spune: 17 Feb. Back to top #4 DGecko Posted 07 February 2014 - 15:21 DGecko Junior Grup: Members Posts: 295 nscris: 31.07.2012 ID membru: 773,354 Locaie: Constanta,Romania Mai mult de atat nu stiu nici eu, pentru ca nu sunt un fan infocat al facebook-ului. Am gasit pe net informatii cum ca poti bloca mesajele de la o anumita persoana din iconita cu lacatel, din dreapta, sus; mergi la Vezi mai multe , de acolo deschizi Blocare si ai o optiune sa blochezi mesajele primite de la&. Ce ar trebui sa fac?Rspunde C Constantin spune: 08 Mai. 2016 la 1:09 Imi apare ca sunt activ mereu pe messenger si cand nu sunt.ce sa fac ???&.(treaba cu chatting of nu functioneaza)Rspunde Adelina spune: 09 Noi. la setari- general ai posibilitatea sa descarci activitatea ta de pe facebook. DE CE DACA INTRU PE INVIZIBIL IMEDIAT IMI APARE 1MIN,7MIN . 7. 2016 la 18:57 Cand adaug prieteni favoriti in lista pt chat, acestia se salveaz de doua ori. 2016 la 11:10 Le poti sterge utilizand un program similar cu CCleaner ori Clean Master. 2016 la 12:05 Nu, din cte tiu. Forumul Softpedia > Professional Zone > Webmaster Corner > Internet . Back to top #3 knight28 Posted 07 February 2014 - 15:17 knight28 Active Member Grup: Members Posts: 1,150 nscris: 13.11.2007 ID membru: 247,621 DGecko, on 07 februarie 2014 - 13:39, said: Asta inseamna ca ramai logat pe telefon. sarpele06 [Internet] 5 puncte 4 zile, 20 h, 1 min, 18 sec youtube Cum pot sa fac ca atunci cand sunt intr-un video pe fullscreen si il am pe pauza, si vreau sa dispara bara aia de jos unde am play sonoru si alte prostii, cum fac sa o fac sa dispara ,am mai vazut la . sarpele06 [IT Software] 5 puncte 3 zile, 19 h, 1 min, 4 sec sony vegas La o poza cand ruleaza cateva secunde intr-un proiect in sony vegas, cum dau in timp ce ruleaza videoclipul sa o apropii, sa se focalizeze mai mult pe o zona care vreau eu. 2016 la 15:50 Buna,Am avut si eu aceeasi problema, cu mesaje primite de la persoane pe care le evitam. [continuare] Vezi Intrebare Raspunde la Intrebare . 3. The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. degeaba te faci offline pentru toata lumea. Pozitionat jos de tot in lista de chat in care iti sunt afisati toti prietenii online sau nu iti este reprezentat sub forma unei iconite ce arata ca si o rotita zimtata ce iti ofera si optiunile avansate pentru chat care trebuie sa fie trei la numar. , si scrii acolo numele persoanei pe care vrei sa o blochezi. Softpedia and the Softpedia logo are registered trademarks of SoftNews Net SRL. 2017 la 23:13 nu merge de ani ! apare ca ai fost acum 1min sau pur si simplu online!Rspunde cezar spune: 12 Feb. ovidiupop53242 [Telefoane mobile] 5 puncte 1 zi, 6 h, 1 min, 35 sec Lebara Cum dezactivez optiunea 500 min din lebara Vezi Intrebare Raspunde la Intrebare . [continuare] Vezi Intrebare Raspunde la Intrebare . Categorii Ajutor Comunitate De pe net Discuii Ecologie Funcionarea site-ului ntlniri cu membrii Nouti i Pres Oferte interesante Proiecte i Pasiuni Sfaturi gratis Uncategorized Cutare Statistici web Copyright 2018 Lucruri Gratis. Daca bara de chat tot nu se incarca, raporteaza problema aici. .. Fii la curent cu noutile: RSS Email Twitter Facebook Google+ Discuii i idei pe marginea proiectului LucruriGratis.ro Acas Comunitate Discuii Multumim pentru sustinere De pe net Ajutor Proiectul LucruriGratis Daruieste si primeste LucruriGratis! Despre LucruriGratis Promoveaza proiectul Funcionarea site-ului Nouti i Pres Contact Ecologie ntlniri cu membrii Oferte interesante Proiecte i Pasiuni Sfaturi gratis . Dar sunt deconectat de pe telefon. 2016 la 23:40 Salut ! am o mica intrebare, daca am setat pe cineva invisible, mi-a scris ceva, si am dat click pe mesaj acelei persoane ii apare ca am vazut mesajul ? multumesc.Rspunde Marian spune: 10 Mai. Titan Theme by Jestro 5a02188284
facebook like button graphic vectordownload facebook khusus nokia 5233download facebook mobile for windows mobile 6asha 311 facebook messengerhow to get 2 facebook accounts on iphonefacebook connect for drupalwww.free download mobile facebook chat.comhow to get someone out of your facebook chat listfacebook mobile timestamphackear una cuenta de facebook paso a paso

Publicité

MessagePosté le: Mer 10 Jan - 17:02 (2018)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Twisted Minds Index du Forum -> Public -> Taverne Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | Creer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB template "WarMoonclaw01" created by MOONCLAW/MAËVAH(EU-Sinstralis/EU-Illidan) (v1.05) - http://www.wowcr.net/templates